5 הטיפולים שיעזרו להילחם בקמטים בקו הלסת והצוואר

תוכן עניינים

רוצים להפטר מהקמטים שבקו הלסת והצוואר אבל אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד בין מגוון האפשרויות הרחב שקיים? בדיוק בגלל זה ריכזנו לכם את חמשת הטיפולים המומלצים ביותר למען פיסול קו הלסת והעלמת קמטי הצוואר!

מהו הטיפול המתאים להעלמת קמטים, הוספת נפח לפנים, פיסול קו הלסת ועוד? בכתבה הבאה ריכזנו את כל הפרטים החשובים ביותר שיעזרו לך לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורך.

שיטת חוטי אפטוס

מדובר בחוטים משוננים אשר מעבירים מתחת לעור באמצעות צינורית דקה דרך הצוואר. התהליך מתבצע בהרדמה מקומית, בחוטים ישנם חומרים שנספגים בגוף ואלו גורמים לייצור של קולגן. משך זמן ההחלמה הוא עד שבועיים והתוצאה הסופית תראה לאחר שלושה חודשים.

גלי רדיו

התהליך מבוצע באמצעות מכשיר טרמי שבעזרתו מוחדרת אלקטרודה דקה שמעבירה חום לאזור הרצוי. אנרגיית החום שנוצרת מאיצה את ייצור הקולגן שגורם למיצוק העור באזור הרצוי ולכן טיפול זה מתאים מאוד לפיסול קו לסת או קמטים באזור הצוואר. זמן ההחלמה הוא עד יממה בעוד שהטיפול מתבצע בהרדמה מקומית. תוצאת הטיפול הינה מידית ונשמרת לחמש שנים ומעלה.

אולטרסאונד

טיפול זה אינו פולשני והוא מתרחש באמצעות החדרת גלי קול לעומק העור בעוצמה גבוהה. החדרת גלי הקול גורמת לייצור אנרגיית חום שזו גורמת להאצת יצור הקולגן. התוצאה הסופית תראה לאחר חצי שנה ונשמרת בין שנה לשנתיים.

מחפשים קליניקה מקצועית עם יחס אישי וטיפול מהיר ? PRP קליניקה – טלפנו לייעוץ בחינם!

הזרקת בוטוקס

הבוטוקס מופק מרעלן ששמו בוטולוניום טוקסין. בעת הזרקת החומר לשריר, הרעלן גורם לשרשרת תהליכים בגוף שתוצאתה היא מתיחת העור. תהליך זה נחשב בטוח למדי מכיוון שמדובר בחומר בעל השפעה זמנית. התוצאה תראה עד שבוע ימים ותחזיק עד 4 חודשים.

חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית היא רב סוכר אשר מצוי באופן טבעי בגופינו. טיפול באמצעות הזרקה היא טיפול נפוץ מאוד שנחשב לבין הבטיחותיים שקיימים בשוק. טיפול זה מתאים מאוד למילוי קמטים באזורי הפנים וזה אינו פולשני. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר 3 שבועות ומחזיקה עד שנה.

לסיכום, כיום קיימים מגוון טיפולים אסתטיים לעור הפנים. כדאי לבצע סקר שוק מקיף לפני שניגשים לאחד מטיפולים אלו, בשביל לבחור בטיפול המיטבי ביותר עבורכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
כתבות נוספות שבטוח תאהבו

מעבר לאופנה: תיקים Vegan Friendly

בעולם המודרני, שבו גידול במודעות סביבתית ואתית משפיע על תחומים רבים של חיינו, תעשיית האופנה נתקלת באתגרים חדשים. הלקוחות של היום אינם רק מחפשים מוצרי אופנה איכותיים ואטרקטיביים, אלא במקביל לוקחים בחשבון יותר ויותר את ההשפעות הסביבתיות והאתיות של רכישותיהם.

קרא עוד »

אודות אלולו

אלולו לוגו

אלול - מגזין פנאי ותוכן

התכנים הכי טובים נוצרים על ידי אנשי השטח הכי טובים. אנחנו חותרים להגיע לחקר מעמיק אודות הנושאים אותם אנחנו מפרסמים. כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאים הכי רלוונטים של עכשיו

צרו איתנו קשר:

דילוג לתוכן