3 דרכים שונות לכניסה להייטק בתפקידי פיתוח תוכנה

תוכן עניינים

רבים האנשים שרוצים למצוא את עצמם בדרך לקריירה בהייטק, וכשהשאלה הגדולה היא איך להיכנס להייטק. אנחנו שומעים בלי סוף על הצלחת הענף כמכלול וגם מבלי להבין דבר, זה הפך להיות ענף נחשק ביותר כמעט לכל אדם. אז עכשיו השאלה היא איך באמת עושים את זה, בשביל זה לפניכם שלוש דרכים לכניסה להייטק, אולי פה תמצאו את הדרך בשבילכם.

 

תואר אקדמי

המסלול המוכר והידוע, תואר במוסד אקדמי כמו אוניברסיטה או מכללה, יוביל אתכם לכניסה לעולם ההייטק. מדובר בדרך כלל במסלול של שלוש שנים כמו במסלול למדעי המחשב לדוגמא. שם תלמדו מהבסיס של התחום, תתנסו בעצמכם בדברים שונים, תגלו איך הדברים נבנים ומתהווים. האקדמיה פותחת דלת לקריירה שלכם לאחר ביסוס יסודות חזקים.

 

קורס תכנות אינטנסיבי – בוטקאמפ

בקורס תכנות בוטקאמפ, תקפצו כמה שלבים קדימה, פחות יהיה דגש על הבסיס התיאורטי, וההתנסות המוחשית תתחיל כבר בימים הראשונים. בקורס שכזה תבלו תקופה מוקצבת, של כמה חודשים או שנה, שם תלמדו שפות תכנות ושליטה בכלים בסיסיים ומהותיים בענף, הדגש יהיה מעשי ומכוון מאוד, בדרך כלל לקורס תהיה התמקדות בהתמחות מסוימת.

 

למידה עצמית

בדרך הזו תצטרכו להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה, לבחור בקפידה מה התחום המדויק בו תרצו להתמקד ולדבוק בו. לאחר מכן תצטרכו לבנות לעצמכם מסלול מסוים שמדבר אליכם, להרכיב את החלקים השונים שיתהוו יחד למה שאתם צריכים בשביל להתמקצע בתחום הזה על ידי עבודה על פרויקטים מכוונים ולמידה מקוונת ומהתנסות עצמאית.

 

אין דרך פלא

הכניסה לעולם ההייטק אינה תוכל להגיע בדרך פלא, זו לא הנפת אצבע או אמירת מילות קסם, זו עבודה. באיזו דרך שתבחרו, תידרשו להביא את כל כולכם, להשקיע זמן ומחשבה, ללמוד ולהשתפר בלי להתייאש, הדרכים לשם קיימות, רק צריך ללכת בהן עם רצון ותעוזה.

אהבתם את הכתבה? >> malaho.co.il

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
כתבות נוספות שבטוח תאהבו

אודות אלולו

אלולו לוגו

אלול - מגזין פנאי ותוכן

התכנים הכי טובים נוצרים על ידי אנשי השטח הכי טובים. אנחנו חותרים להגיע לחקר מעמיק אודות הנושאים אותם אנחנו מפרסמים. כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאים הכי רלוונטים של עכשיו

צרו איתנו קשר:

דילוג לתוכן