הדברת פשפש המיטה

תוכן עניינים

מה עוד לא נאמר על פשפשי המיטה (יש כאלו שמכנים אותם גם פשפשים). הם עוקצים, משאירים אחריהם כמעט ו – 0 סימנים ובעיקר המחשבה של ללכת לישון יחד עם חרקים עושה לא נעים. 

אז לונג סטורי שורט – איך במזיקיס מטפלים? מה אנחנו עושים שונה שאף חברת הדברה בארץ לא עושה? והאם באמת אפשר להגיע ל- 0 עקיצות אחרי טיפול אחד? 

מאפייני פשפשי המיטה:

ראשית נדבר על החרק – במלוא עוזו (אחרי 5 ארוחות ו – 5 גלגולים) הוא יהיה בגודל של 2.5 ס"מ בצבע אדמדם – חום. לפני הארוחות ולפני שיגדל הוא יהיה בצבע אדמדם – שקוף (כל מנת דם תורמת לגודלו וצבעו). 

פשפשי המיטה מזהים אותנו כאשר אנו נשכבים על המיטה בסוף יום ארוך ומתיש של עבודה והם מחכים לרגע הנכון כדי לעוט עלינו. 

ברוב המקרים (כל עוד אצלכם המצב סביר) הם יופיעו *רק* באמצע הלילה. פשפשי המיטה סולדים מאור ולכן גם כשתנסו לחפש אותם (ומיד ניתן לכם אינדקס היכן למצוא אותם) הם יתחבאו במקומות החשוכים ביותר. 

חשבתם פעם למה אתם לא מרגישים את העקיצה ברגע האמת? פשפשי המיטה מחדירים יחד עם ה"קשית" שלהם (הדרך שבה הם שותים אתכם) חומר מאלחש כדי שלא תתעוררו חלילה באמצע הלילה. 

במידה וקמתם בבוקר ופתאום גיליתם באזור הצוואר, ידיים, בטן, פנים או גב כמה עקיצות (לרוב בין 2-3 עקיצות בסריה) דעו לכם – פשפשי המיטה חיים יחד איתכם בהרמוניה נפלאה. 

איך מבצעים הדברה לפשפשי מיטה? 

השיטה שאנו קוראים לה השיטה "הישנה" להדברת פשפש במיטה (ואנו עבדנו כך עד 2017) היא כזאת: 

1. שאיבה מאסיבית של כל חדר השינה כולל הכל (מזרון, בסיס מיטה, פנאלים, ארונות וכו'). 

2. ביצוע עבודת עם קיטור (אדים בלחץ) על כל החריצים בבסיס המיטה, בכפלי המזרון, בפנאלים, בשידה, במדפים, במסמרי התמונות, היכן שהוילונות תפוסים – ממש בכל מקום. (פשפשי המיטה יכולים להימצא בכל מקום). 

3. פירוק השקעים והכנסת חומר ריסוס בתצורה של אבקה. 

4. ריסוס מאסיבי עם חומר נגד פשפשי מיטה על כל הרצפה, הפנאלים, הארונות וכו'. 

ואחרי כל זה, ב – 50% מהמקרים חזרה לאחר שבועיים על כל התהליך (המשרד להגנת הסביבה מציין במפורש שיש לחזור על הטיפול לאחר שבועיים). 

חיפשנו דרך אלגנטית יותר לפתור את בעיית הפשפשים – ומצאנו אותה בארצות הברית. 

הדברת פשפש המיטה בחום:

פשוט כמו שזה נשמע – כמו שאנו לא היינו שורדים בסאונה 90 דקות – גם פשפשי המיטה לא. אנחנו "הופכים את החדר שלכם לסאונה" למשך 90 דקות. הכוונה היא שאנו מעלים את הטמפ' מ – 25 מעלות למעל 60 מעלות. פשפשי המיטה מתים תוך דקות ב – 52 מעלות אבל אנו רוצים להיות סופר בטוחים שהבעיה הזאת תהיה מאחוריכם. 

למה זה טוב? 

ראשית זה מצריך רק טיפול בודד. 

שנית אנו יכולים לתת לכם אחריות לשנה להדברת פשפש המיטה. אחריות אמיתית ובמידה ומשהו יחזור אנחנו נדע לטפל בצורה הטובה ביותר (נסו אותנו, מעל 600 לקוחות מידרג ניסו וממליצים וגם מעל 200 חו"ד בגוגל). 

שלישית אין צורך זיסיפי לעבור על כל ס"מ בחדר (מה שהרבה מדבירים לא עושים ומסתמכים יותר על הריסוס לביצוע תוצאה טובה).

 הבעיה בריסוס בלבד שפשפשי המיטה פתחו תנגודת (הם עמידים יותר היום מבעבר) לחומרי הדברה ולכן חומרי הדברה בלבד זה לא הפתרון. 

רביעית וחשוב מאוד – השיטה הנ"ל מצילה פשוטו כמשמעו מזרונים (גם אם הם סופר נגועים), ספות והמון דברים שהשיטה "הישנה" אינה יכולה לפתור. 

לבסוף אנו מסיימים את תהליך החימום בהדברה כדי לבצע מאין "וידוא הריגה" – אתם תצטרכו לצאת מהחדר המרוסס לשעה בלבד ותזכו לשינה ערבה ללא עקיצות מהלילה הראשון (+התחייבות לשנה). 

הדברת פשפשים בחום

השיטה החלה בארצות הברית – שם הם מתמודדים עם פשפשים כבר שנים. כנראה שהם הבינו שהשיטה המסורתית (או הישנה) אינה עובדת כמו שצריך ולכן החלו בשיטת החימום. מזיקיס ייבאה את השיטה לארץ וכבר למעלה מ – 5 שנים שאנו מחממים חדרים בהצלחה. 

השיטה עלולה לפגוע בחפצים אצלכם לכן אנו נבקש ממכם להוציא מוצרי פארמה (בשמים, תרופות וכו'). מוצרי אלקטרוניקה כמו טלוזיות, מחשבים, ניידים וכו'. ברגע שתרצו לבצע הזמנה תקבלו רשימה מפורטת מה אפשר להשאיר בחדר ומה לא ניתן. 

הדברת פשפש מיטה – לסיכום: 

החלפנו את השיטה הישנה בשיטה חדשנית, ירוקה יותר, שלא מסתמכת רק על ריסוס וחומרי הדברה. מזיקיס יכולה להתחייב בהצלחה לתת לכם אחריות לשנה ושינה מלאה וללא עקיצות מהלילה הראשון. 

הדברת פשפש המיטה שאלות ותשובות: 

1. יש לי ספרינקלר בבית – זה עלול לפוצץ אותו? 

התשובה היא בוודאי – לכן במזיקיס ייבאנו יחד עם השיטה גם מכשיר הגנה על הספרינקלר כך שלא יתחמם ולא יתפוצץ!

2. האם אפשר לחמם רק חדרים או גם סלון וחללים גדולים יותר? 

התשובה היא בוודאי – ניתן לחמם חדרים עד 45 מ"ר בצורה מעולה. לגבי חללים גדולים מאלה צרו קשר ונבדוק כיצד אפשר לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. 

3 האם צריך לחכות שבועיים כמו בהדברה רגילה כדי לראות את כולם מתים? 

התשובה היא: תלוי, יכול להיות שגם לאחר החימום והריסוס עדיין תראו פשפשים אך הם לא יוכלו לעקוץ אתכם! החימום משבש להם את ה – DNA ולכן אינם יכולים לעקוץ או להתרבות. סביר שגם אם תראו פשפשים חיים לאחר הריסוס והחימום ימיהם ספורים.

4. האם צריך להוציא את כל הבגדים ולשים אותם במכונת כביסה או מייבש? 

לצערנו התשובה היא כן – כיוון שנתקלנו לא אחת בפשפשים בחריצי הארונות כדאי שהחום יגיע לכל פינה בארון. במידה וארון הבגדים מלא בבגדים החום אינו יגיע לכל המקומות המועדים לפורענות ולכן יש לכבס בכביסה חמה ( 60 מעלות ויותר) או לשים במייבש כביסה למשך 45 דקות. 

במידה ויש בגדים שיהרסו במייבש או בכביסה חמה ניתן לשים אותם באוטו ביום חם, להשאיר אותם בחדר המחומם או גם לשים במקפיא! (ברצינות).

5. מה המחיר להדברת פשפשים בחום? 

המחיר הינו כ – 1500 ש"ח לחדר שינה. עלות כל חדר נוסף היא 1000 ש"ח. קחו בחשבון שמשך זמן טיפול כזה נע בין 2-3 שעות לחדר הראשון ושעתיים נוספות בממוצע לכל חדר נוסף. 

6. האם צריך לצאת מהבית ישר כשאתם מתחילים? 

התשובה: ממש לא! תהליך החימום הוא ללא רעלים ואתם תוכלו להישאר בבית עד לרגע הריסוס (בממוצע 90 דקות לאחר החימום). 

7. האם ניתן להישאר בבית במידה ומטפלים רק בחדר אחד? 

התשובה: בהחלט! כל עוד הדירה מספיק מאווררת ומרווחת תוכלו להישאר במקומות אחרים בבית. 

8. האם הריסוס לפשפשי מיטה הינו ללא ריח?

התשובה: כן! אנו נשתמש בחומר הדברה בשם: טמפריד לטיפול בפשפשי המיטה לאחר חימום החדר נגד הפשפשים. 

9. כיצד ניתן להזמין? 

התשובה: תוכלו להזמין ONLINE בזמן שלכם באתר מזיקיס או להתקשר ישירות – 054-686-34-86 (דור). 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
כתבות נוספות שבטוח תאהבו
הדברת עכברים וחולדות

10 הטעויות הנפוצות בהדברת עכברים וחולדות

עכברים וחולדות הם אורחים בלתי קרואים ובלתי רצויים בבתים ועסקים רבים. נוכחותם גורמת למטרדים רבים, החל מנזקים לרכוש וכלה בסכנות בריאותיות. לכן, יש חשיבות רבה להדברה יעילה של מכרסמים אלה. עם זאת, רבים עושים טעויות בסיסיות בהדברה אשר מונעות הצלחה. במאמר זה נבחן את 10 הטעויות הנפוצות ביותר בהדברת עכברים וחולדות, ונספק טיפים מעשיים כיצד להימנע מהן ולהבטיח הדברה אפקטיבית. המאמר מיועד לכל מי שסובל מפלישת מכרסמים ומעוניין לפתור את הבעיה באופן יסודי וארוך טווח.

קרא עוד »

הדברת חולדות ועכברים

חולדות ועכברים יכולים להיות אחת הבעיות המתמשכות ביותר במשקי בית רבים. בעוד שהדברת אותם היא לרוב הפתרון הרצוי, עלולות להיות לה מספר תופעות לוואי לא

קרא עוד »

אודות אלולו

אלולו לוגו

אלול - מגזין פנאי ותוכן

התכנים הכי טובים נוצרים על ידי אנשי השטח הכי טובים. אנחנו חותרים להגיע לחקר מעמיק אודות הנושאים אותם אנחנו מפרסמים. כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאים הכי רלוונטים של עכשיו

צרו איתנו קשר:

דילוג לתוכן