אילו סוגי מנופים יש ואיזה הכי מתאים לצרכים שלי?

איזה סוגי מנופים נפוצים קיימים?

בעולם הבנייה וההובלה, יש מגוון כה רחב של מנופים, והתחום רק הולך ומתפתח מיום ליום. למרות זאת, חשוב שתכירו 3 סוגי מנופים נפוצים:

מנוף טלסקופי

מנוף קליל וקטן, שניתן לשנע בקלות, ולהרכיב ולפרק תוך זמן קצר. בהתאם המנוף לא בנוי ולא מתאים לעבודות מסיביות ולמשקל רב, והשימושים שלו הם יותר ביתיים וסטנדרטיים.

מנוף סל נייד

מנוף נייד שלעיתים יהיה מותקן על משאית או שמגיע כחלק עצמאי, סוג נפוץ בעולם ההובלה והצרכים הביתיים. מנוף הסל כולל סל בקצה הזרוע של המנוף, מה שמאפשר ניידות ונוחות מלאה.

מנוף חוליות או מנוף צריח

המנוף המוכר והידוע, מנוף שנבנה מחוליות וכך ניתן להגביה ולהנמיך אותו בהתאם, מנוף כבד ומסיבי שמשתמשים בו לרוב למשך כמה ימים, ולכן נפוץ בעיקר באתרי בנייה.

איך נדע איזה מנוף הכי מתאים לצורך שלנו?

כל מנוף מיועד גם לצורך וייעוד שונה, וכדי לדעת איזה מנוף מתאים בשבילכם כל שיש לעשות הוא לקרוא ולחקור, ולהתייעץ עם חברת המנופים או ההובלה. לא לכולנו יש את ההבנה והידע המקצועי בתחום, ולכן הצעד הנכון והאחראי מצדנו יהיה ליצור קשר עם חברת מנופים המציע אותם להשכרה ולשימוש – ובדיקה מולם או מול כל עסק שיכול לשפוך אור על הדילמה, מה יהיה הצעד הנכון עבורכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתבות נוספות שבטוח תאהבו:

תוכן עניינים

אודות אלולו
אלול - מגזין פנאי ותוכן

התכנים הכי טובים נוצרים על ידי אנשי השטח הכי טובים. אנחנו חותרים להגיע לחקר מעמיק אודות הנושאים אותם אנחנו מפרסמים. כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאים הכי רלוונטים של עכשיו

דילוג לתוכן